top of page
Sphere on Spiral Stairs

KONFERANS/SEMİNERLERİM

Yüz yüze ya da çevrimiçi konferans, söyleşi ve programlarım

Türkiye Diyanet Vakfı 

Devr-i Alem

9. Gençlik Fuarı

GNPddWCXQAAKG1c.jpeg
TDV DEVR-İ ALEM GENÇLİK FUARI

10 Mayıs 2024 Cuma günü 18.30'da TDV Devr-i Âlem Gençlik Fuarında Hizmet Vakfı davetiyle gençlerle bir söyleşi programı gerçekleştirdik. 

Söyleşi programında gençlerle Dijital Adap üzerine konuştuk.

YEŞİLYURT MUHSİN YAZICIOĞLU OO BİLİM SÖYLEŞİSİ

12 Mart 2024 Salı günü, TÜBİTAK Bilim Söyleşileri programı kapsamında Malatya Yeşilyurt Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu öğrencilerimiz ile "Teknolojiyi Değerlerime Uygun Kullanıyorum" başlığı ile bir söyleşi gerçekleştirdik. 

Söyleşiye katılım gösteren İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Süryal Sarıbaş , Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner Güler ve Yeşilyurt Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Abdullah Türkoğlu ile programın düzenlenmesinde emeği geçen okul müdürümüz Özlem Kilislaroğlu ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu programı diğer programlardan farklı kılan bir boyut vardı ki o da programın sonunda sahneye çıkarak güzel sesiyle bizlere bir parça seslendiren öğrencimiz oldu.  

MAHMUT KÖMÜRKARA ORTAOKULU
TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİSİ

TÜBİTAK Bilim Söyleşileri kapsamında Malatya Mahmut Kömürhan İHO/OO öğrencilerimiz ile "teknolojiyi değerlerimize uygun kullanma" üzerine bir söyleşi programı gerçekleşti. 

Program boyunca öğrencilerin heyecanı ve katılımı görülmeye değerdi doğrusu. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum.

 Bana eşlik eden Doç. Dr. Aziz İlhan, programın sağlıklı geçmesinde emeği geçen okul müdürü Metin Güngör, müdür yardımcıları Şevket Köse, Dr. Fulya Atilla ile katılım gösteren öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum.

ANKARA ALTINDAĞ – GÜLPINAR Ş.F.K İLKOKULU KONFERANSI

"Sınıf İçi İletişime Değer Odaklı Bakış" konferansımız ve akabinde kitap imza etkinliğimizi 11 Ekim 2023'te  Ankara Altındağ, Gülpınar ŞFK İO'unda gerçekleştirdik. 

MALATYA YEŞILYURT BOSTANBAŞI İO KONFERANSI

"Eğitimde Değerler ve Değerler Eğitimi" konferans serimiz kapsamında 15 Aralık 2022 Salı günü Bostanbaşı İlkokulu konferans salonunda sınıf öğretmenlerimizle bir aradaydık.

MALATYA – YAKINCA BORSA İSTANBUL İLKOKULU KONFERANSI

"Eğitimde Değerler ve Değerler Eğitimi" konferans serimiz kapsamında 5 Ocak 2023'te  Malatya Yakınca Borsa İstanbul İlkokulu öğretmenleriyle bir aradaydık.

MALATYA YEŞILYURT AHMET PARLAK İO KONFERANSI

"Eğitimde Değerler ve Değerler Eğitimi" konferans serimiz kapsamında 17 Ocak 2023 Salı günü saat 14:30'da Yeşiltepe Ahmet Parlak İlkokulu konferans salonunda Malatya Yeşilyurt Ahmet Parlak ve Kılıçaslan İlkokulu öğretmenleriyle bir aradaydık.

Değer Odaklı Sınıf Yönetimi Semineri

Özel Batman Bilim Teknik lisesi öğretmenlerimiz ile çevrimiçi ortamda  "Değer Odaklı Sınıf Yönetimi" seminerimizi gerçekleştirdik. Seminerde eğitim - öğretimle ilgili temel kavramlar, sınıf içi iletişim, sınıf içi iletişimde v değer temelli yaklaşımı ele aldık.

Programın gerçekleşmesinde emeği geçen Okul Müdürü Ahmet Arğun, öğretmenimiz Cudi Tüzün ile programa katılım gösteren ve programı sabırla takip eden, öğretmenlerimize teşekkür ederim.  

"HEDEFİM VAR (MI)" BENİM KONFERANSI

28 Aralık 2022'de Düşünce Akademisi Topluluğu öğrencilerimizle kariyer planlaması üzerine konferansımızı İnönü Üniversitesi Mustafa Necati Konferans Salonunda gerçekleştirdik.

TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİLERİ- 2022

Malatya / Akçadağ - Akmercan Ortaokulunda Mayıs 2022'de TÜBİTAK Bilim Söyleşileri kapsamında Teknoloji ve Değerlerimiz başlığıyla söyleşi programımızdan kareler

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersinde Etkili İletişim Becerileri

DÖGEP (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında Antalya Gazipaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte DKAB öğretmenleri ile DKAB dersinde etkili iletişim becerileri üzerine konfreansımızı gerçekleştirdik. 

25 Kasım 2021

TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİLERİ -2019

Bingöl Şehit Astsubay Muhammed Koşan Ortaokulunda Aralık 2019 TÜBİTAK Bilim Söyleşileri  programımız

"Etik Değerler ve İş Ahlakı" Semineri

14 Kasım 2018 tarihinde Bingöl Üniversitesi idari personeline yönelik "Etik Değerler ve İş Ahlakı" semineri düzenlendi. 

bottom of page