top of page

ETKİNLİKLERİM

Yurtiçi ve yurtdışında katılım gösterdiğim kongre ve sempozyumlar ile bu bilimsel etkinliklerdeki sunumlarımın kısa özetlerine bu sayfadan erişebilirsiniz.

2024 Altın Kalem Ödülü

Bu sene altıncısı düzenlenen Altın İnsan Ödülleri, 25 Mayıs 2024 tarihinde Mihrabat Korusu'nda görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Şahsıma da Akademik Altın Kalem Ödülü layık görüldü. 

Bu yıl ödül alanlar arasında Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Doç. Dr. Cihat Yaycı, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın, Prof. Dr. Güler Ertan, Avukat Serkan Bayram, yazar Sinan Yağmur ve gazeteci Fulya Öztürk de yer aldı. 

Beraber ödül aldığımız Eğitim Yayınevi; Programı düzenleyen Serra Erdoğan ve emeği geçenlere teşekkür ederim. 

MEB TARAFINDAN DÜZENLENEN DİJİTAL YAŞAM BECERİLERİ ÇALIŞTAYI 
16112901_ManYet.jpg

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mustafa Otrar'ın katılımıyla yapılan Millî Eğitim Bakanlığı Dijital Yaşam Becerileri Çalıştayına katıldım.

Proje ile öğrencilerin dijital ve sosyal medya mahremiyeti hakkında farkındalıklarını artırmak,  zorbalık içeren davranışlardan kaçınmalarını ve maruz kalındığında başa çıkma yollarını öğretmek, dijital araçların etkili ve sorumlu kullanımını vurgulamak, dijital bağımlılık ve siber zorbalık gibi riskler hakkında dijital yaşam becerilerinin desteklenmesi hedefleniyor.

EDU Congress

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi ev sahipliğinde, EDU Yayıncılık işbirliğiyle gerçekleştirilen EDU Congress'teydim. 

Kongrede, kıymetli dostum Dr. Ünal AKYÜZ başta olmak üzere birbirinden değerli akademisyen dostlarla görüşüp fikir alışverişinde bulunduk. Ayrıca  Professor Anthony ONWUEGBUZIE'nin neşeli ve bilgilendirici sunumunu da dinleme fırsatım oldu.   

23 Eylül 2023 Cumartesi günü ise Yüksek Lisans öğrencim Meryem Bozmaz ile birlikte hazırladığımız YouTube kullanımına ilişkin öğrenci görüşleri konulu tebliğin sunumunu gerçekleştirdik.

bottom of page